Szoftver értékesítő mérnök

A ConSteel egy acélszerkezet tervező és méretező építőipari szoftver, mely idén már 25 éve van jelen Magyarországon, és több, mint 10 éve a nemzetközi piacon, elsősorban Európában. Kutató és fejlesztő csapatunk, a Consteel Solutions Kft., több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az acélszerkezet-tervezés területén, ez a tudás teszi egyedülállóvá termékünket az acél- és öszvérszerkezeteket tervező és -méretező szoftve rek piacán. Egy 20 éve a piacon lévő építőipari szoftver, Európán belüli értékesítésének megerősítésére keressük új kollégánkat.

Miben számítunk rád?

  • A Consteel szoftver értékesítési volumenének növelésében, marketing és sales eszközökkel, az azonnali/ rövid és hosszútávú eredmények érdekében
  • Marketing és értékesítési stratégia kialakításában a cég vezető kollégáival együtt
  • A kidolgozott munkafolyamatok folyamatos felügyeletében, megvalósításában
  • A stratégia és a folyamatok folyamatos visszamérésében és ha szükséges, azok módosításában
  • Nemzetközi partnerek bevonásában a stratégiába és az új értékesítő partnerek felkutatásában egyaránt
  • Növekedési lehetőségek felkutatásában, megvalósítás nyomon követésében
  • Ügyfél visszajelzések alapján folyamat- és termékfejlesztési javaslattételében
  • Értékesítési-marketing csapat (3 fő) közvetlen irányításában és szoros együttműködésben a mérnök támogató csapattal (6 fő)
  • Időszakos beszámolók készítésében az ügyvezetőnek

Rád építünk, ha...

  • Felsőfokú építő- vagy építész mérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3-5 éves építőiparban szerzett értékesítési tapasztalatod van

Munkádért cserébe

  • Olyan tevékenységében vehetsz részt, amely nemcsak a magyarországi
  • piacon, hanem a régióban is meghatározó
  • Teljesítményed az alapbéren felül számos juttatással ismerjük egészségbiztosítás, cafeteria, személybiztosítás, céges autó)
  • Jutalmazzuk a fáradozásaidat, hiszen évente egy alkalommal, tavasszal, teljesítményalapú prémiumra is jogosult lehetsz
  • Családbarát munkahelyként, kedvezményes nyári táborokkal is igyekszünk kényelmessé tenni a kisgyermekes kollégák hétköznapjait
  • Gondolunk a kikapcsolódásra is: kényelmes KÉSZ-es üdülőinkben kedvezményesen pihenhetsz, akár a Balatonon, akár Horvátországban

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Több,mint 10 éves tapasztalattal rendelkezel építőiparban szerzett értékesítési területen
  • Bármilyen építőipari szoftverrel kapcsolatos tapasztalat - termékfejlesztés, értékesítés, napi használat, stb.

Állás adatai

Állás azonosító: 2487 (100098798)
Pozíció pontos megnevezés: Szoftver értékesítő mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Üzletfejlesztő
Munkaszerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben (heti 40 óra)